Kursy językowe

Chcesz się podszkolić z angielskiego, ale brak Ci na to czasu? Już nie musisz się zastanawiać gdzie wcisnąć nowe zajęcia. Połącz przyjemne z pożytecznym! Wszystkim, którzy pragną poprawić swoje umiejętności językowe nie tracąc przy tym wytęsknionego urlopu, proponujemy Wyjazdowe Kursy Językowe (WKJ). Wyjazdowe Kursy Językowe to wyjątkowa propozycja łącząca w sobie wakacyjny pobyt w uzdrowiskowej miejscowości z nauką języka angielskiego. Spakuj swoją walizkę, przyjedź do pięknej rekreacyjnej miejscowości i ciesz się urokami Kotliny Kłodzkiej. Twój pobyt dodatkowo zostanie wzbogacony o zajęcia z doświadczonym lektorem. Jak to wygląda? W trakcie układania swoich planów wypoczynkowych uwzględnij godzinę (lub dwie, w zależności od Twoich chęci) spędzoną na przyjemnych zajęciach językowych.
  • Zajęcia są planowane w taki sposób aby nie kolidowały z innymi planami wypoczynkowymi.
  • Poziom nauczania dostosowany jest do Twoich aktualnych umiejętności (od początkującego do zaawansowanego).
  • Zajęcia są prowadzone bezpośrednio w języku angielskim ze szczególnym naciskiem na konwersacje.
  • Zapewniamy wszystkie materiały, a podczas pobytu będziesz operował głównie językiem angielskim.
Wieczorne konwersacje przy ognisku są o wiele przyjemniejsze niż wkuwanie w zatłoczonej sali! Ile to trwa? Szkolenia są dostępne w wersji mini (weekend), clasic (7 dni) i maxi (14 dni) ale jeżeli masz inną propozycję lub potrzebujesz ekspresowych zajęć z chęcią przygotujemy indywidualny plan.
Rodzaj kursu Mini Clasic Maxi
Liczba godzin dziennie 1h 2h 1h 2h 1h 2h
Cena kursu 140,00 180,00 490,00 630,00 950,00 1120,00
Cena kursu obejmuje: zajęcia z lektorem, materiały dydaktyczne oraz zakwaterowanie podczas trwania wybranego kursu. Nie trać dłużej czasu na "zastanawianie się" bo kolejny raz urlop ucieknie Ci przez palce!

Rezerwacja

Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 698 773 431 lub o wypełnienie poniższego formularza.

Zarezerwuj pokój

Skontaktuj się

Willa Słoneczko

ul. Słoneczna 3
57-340 Duszniki Zdrój

willa.sloneczko@interia.pl

+48 74 866 96 82
+48 698 773 431

Formularz kontaktowy